JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

atos lombardini logo m

Atos Lombardini ось уже 20 років виробляє жіночу лінію одягу, яка досягла успіху не лише на італійському, а й на світовому ринку. Ця марка створена для молодих жінок, які стежать за модою та приділяють особливу увагу якості одягу. Крім яскравого одягу в стилі casual, що запам'ятовується, в колекціях також присутні взуття та аксесуари.
Atos Lombardini надає модний образ і водночас допомагає у пошуках власного стилю. Компанія щомісяця випускає нові вироби, таким чином завжди перебуваючи на крок попереду моди. Для виробництва одягу використовується переважно шовк, бавовна та трикотаж найвищої якості.

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.