JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

buggati logo m

Bugatti – одяг респектабельних людей. Новаторський та різноманітний одяг Бугатті – це запорука стилю та неперевершеної якості. Розпочавши свою історію у 1978 році, зараз одяг Бугатті є однією з провідних та шанованих марок у світі моди. Європейський стиль до найменшої деталі. Одяг BUGATTI – справжній європейський стиль
Європейський стиль та якість – явні переваги одягу Бугатті. Куртки Бугатті по праву є справжнім витвором мистецтва. Вони не тільки мають бездоганний крій, а й відповідають критеріям найвибагливіших покупців.
Кожен може вибрати куртку Бугатті на власний смак. Колірна гама одягу Бугатті досить широка, щоб знайти свого господаря. Куртки Бугатті, як і пальто Бугатті, мають свій власний і неповторний стиль.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.