JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

ferrante logo m

Ferrante є синонімом стилю та моди, а також традиційної Італійської якості. Одяг, що виробляється компанією - це результат багаторічного досвіду та традицій.
Ferrante - відомий італійський бренд, що випускає одяг для чоловіків і жінок.
Високий рівень якості, стиль - ось головні складові популярності марки.

Компанія Ferrante спеціалізується на виробництві в'язаних виробів - високоякісних та елегантних, зручних та легких у догляді. Єдиний стиль виробництва, звернений як до чоловічої, так і жіночої клієнтури, безперервно інтерпретує світло тенденцій, що панують у моді.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.