JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

frankie morello logo m

У 1998 році в Італії було створено бренд Frankie Morello. Творцями модного будинку є Мауріціо Модіка та П'єр Франческо Джільотті. Вони вперше зустрілися у Нью-Йорку, а потім переїхали до Мілана.
Концепція бренду полягає в тому, що не можна надто серйозно ставитися до свого зовнішнього вигляду, як це роблять багато молодих людей.
Дизайн одягу відрізняється яскравими написами та різноманітними виразами на одязі, часом навіть нецензурними та розрахована насамперед на молодь.
На даний момент асортимент бренду включає: піджаки, сукні, сорочки, штани, футболки, джинси та інші види одягу.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.