JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

vito ponti logo m

Vito Ponti сьогодні – це високоякісний одяг з хутра та шкіри. Компанія пропонує вражаючу різноманітність чоловічих та жіночих моделей одягу на будь-який смак та достаток: шуби, дублянки, шкіряний та кашеміровий одяг, а також аксесуари. Матеріалом для виробів сьогодні служать рись, каракульча, єнот, лисиця, бобр, шиншила.
соболь і норка, у тому числі канадська Black Nafa та американська Blackglama.
Бренд Vito Ponti чудово знайомий цінителям хутра і зарекомендував себе на ринках усього світу. Сировина для одягу закуповується на найпрестижніших хутряних аукціонах. Дизайн усіх виробів створюється найкращими італійськими майстрами – визнаними у світі моди. А всі хутряні вироби Vito Ponti виготовляються на підприємствах, укомплектованих найсучаснішим кушнірським та швейним обладнанням, працюють лише хутряники найвищого класу!

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.