JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

vespucci logo m

Відомий бренд верхнього одягу з натуральної шкіри Vespucci розпочав своє існування у 1996 році в Женеві. Помірна розкіш – головна складова філософії бренду. Нетривіальні поєднання шкіри, дублянкового матеріалу з різним текстилем та трикотажем, бездоганна якість та оригінальні деталі обов'язково присутні у кожній колекції. Ось вже більше 15-ти років верхній одяг Vespucci впевнено завойовує все більше шанувальників, для яких важливо все: широкий вибір і модний дизайн, створення актуальних тенденцій і новітніх технологій обробки матеріалів, зручність і відмінна якість.

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.