JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

marco del forte logo m

Marco del Forte – універсальний верхній одяг, що заслужила довіру споживачів марка, що спеціалізується на випуску пуховиків. Протягом багатьох років фабрика працює на міжнародному рівні, застосовуючи найкращі традиції італійського пошиття. Моделі верхнього одягу, які випускаються Marco del Forte, славляться своєю універсальністю. Це вельми практичне тепле вбрання, яке обов'язково має бути присутнім у жіночому гардеробі.
MDF радує комфортними речами, він також не забуває про привілейований зовнішній вигляд виробів. Широкий модельний ряд багатогранних образів – безперечна перевага марки. Кожен образ наділений своїми особливостями і має свою особливість.
Не варто нагадувати і якість одягу від Marco del Forte. Під час пошиття використовуються різні натуральні матеріали, що відрізняються високою зносостійкістю. Шкіра, хутра, вовна та інші природні тканини завжди спричинять схвалення покупця.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.