JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

mazzi logo m

Mazzi – це синонім італійської якості преміум класу.
Колекції пропонують багатий вибір верхнього одягу: від цінних хутряних виробів до пуховиків, що поєднують тепло набивання та сучасну вишуканість дизайнерської куртки.
Колекції Mazzi відображають останні тенденції та вимоги ринку. Кожен виріб бездоганний і відрізняється практичністю, привабливістю та увагою до найдрібніших деталей.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.