JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

sayl exp logo m

SAIL EXP - це бренд, який виробляється виключно в Італії і яка вже протягом багатьох років зарекомендувала себе як одна з найпередовіших у виробництві чоловічого одягу у спортивно-морському стилі.

Якість та інновація наші основні цілі. Особлива увага приділяється підбору якісної сировини: від бавовни до новітніх технічних тканин з особливою обробкою, яка потім забезпечує довговічність та максимальний комфорт наших виробів.

Бренд SAIL EXP - символ модной итальянской одежды премиум класса, которая производится исключительно в Италии начиная с 1984 года из лучших европейских материалов.
Источник: PROfashion.ru / журнал и портал о моде для профессионалов
 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.