JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

kathestvo meha

Як довго прослужить вам шубка і наскільки добре вона виглядатиме, багато в чому залежить від якості хутра. Ось кілька порад, які допоможуть не помилитися, оцінюючи натуральне хутро.

 

hranenie meha

Зберігання хутра у шафі
ЯКЩО шуба зберігається в шафі, вона повинна висіти на спеціальній вішалці з широкими плічками, інакше форма виробу може зіпсуватися. Зверху варто надіти тканинний, а краще хутряний чохол із каркасом (щоб матеріал чохла своїм тягарем не тиснув на шубу). Пластиковий чохол категорично не годиться: у ньому хутро просто згасне.

odejda iz koji

Вибрати одяг зі шкіри і носити його довго і із задоволенням навесні хочуть багато хто. Як не помилитися у виборі та правильно доглядати річ – тема цієї статті
При виборі будь-якого товару для багатьох людей основним критерієм є привабливе співвідношення ціни та якості. Для когось на перше місце можна поставити престижність торгової марки, але й у цьому випадку наші коментарі не зайві.

kathestvo dublenki

У цій статті ми не стосуватимемося безпосередньо якості пошиття дублянок. Ми розглянемо питання – з чого шиються дублянки і що є нормою, а дефектом.

Переважна більшість дублянок шиються з овечих шкур. (Існують дублянки, пошиті зі шкір кози.)

svoystva pushniny

Загалом у виробництві хутра використовують шкіри близько ста видів тварин, хутро яких має цінність на міжнародному ринку. Стійкість хутряних шкурок до зносу значною мірою залежить не тільки від породи та категорії, а й від їх обробки, наприклад, фарбовані вироби втрачають до 20% міцності. Стрижка ж, навпаки - збільшує зносостійкість хутра, оскільки стрижене хутро не сволочується. Зносостійкість стриженого хутряного виробу збільшується на 20-40%.

markirovka meha

Ознаки якості хутряного виробу кожного з нас розуміють по-різному. Все залежить від того, для яких саме цілей ми купуємо ту чи іншу річ із хутра.
Якщо покупниця часто відвідує світські заходи і любить крокувати в ногу з часом, тоді для неї бажано, щоб модель відповідала модним тенденціям, була придумана відомим дизайнером, а також відрізнялася екстравагантністю та оригінальністю.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.