JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

odejda iz koji

Вибрати одяг зі шкіри і носити його довго і із задоволенням навесні хочуть багато хто. Як не помилитися у виборі та правильно доглядати річ – тема цієї статті
При виборі будь-якого товару для багатьох людей основним критерієм є привабливе співвідношення ціни та якості. Для когось на перше місце можна поставити престижність торгової марки, але й у цьому випадку наші коментарі не зайві.

 

До критеріїв якості одягу зі шкіри можна віднести:
• Якість самої шкіри, з якої пошита модель.
• Якість комплектуючих матеріалів: фурнітури, підкладки, ниток.
• Якість пошиття, включаючи обробку підкладки.
• Якість лекал, якими криється одяг.

Що таке шкіряна шкіра
Більшість з видів одежної шкіри (замша в даному випадку не розглядається) являють собою безпосередньо оброблену шкіру (в основному овчину) і нанесене на неї захисне покриття. Саме покриття створює вигляд лакованої поверхні, гладкої або штучно зістареної.

kojannye veshiНаноситься покриття шляхом напилення, до складу його входять натуральні смоли та спеціальні компоненти, які захищають саму шкіру від впливу зовнішнього середовища та подряпин. Покриття не є однорідним і містить мікропори, які дозволяють шкіряному одязі «дихати».

Саме здатністю пропускати повітря – «дихати» одяг із натуральної шкіри вигідно відрізняється від більшості штучних матеріалів для виробництва одягу. Слід зазначити, деякі, переважно китайські фабрики, що обробляють шкіру, м'яко кажучи, хитрують.

Використовуючи у виробництві шкіри низької якості, з великою кількістю дефектів, вони наносять на неї захисний шар такої товщини, що він можна порівняти з товщиною шкіри. Чи можна вважати цей продукт натуральною шкірою – питання складне, до того ж при цьому втрачається здатність виробу «дихати».

При покупці, оцінюючи якість шкіри, необхідно звернути увагу на наступні моменти:
У магазині, що поважає себе, ви не знайдете м'ятих виробів. Не впорядкована куртка або неправильно зберігається, що вже погано, або це спроба приховати якісь очевидні дефекти.

Більшість видів шкіри досить пластичні, шкіра не повинна бути схожа на пергамент і виріб не повинен гриміти, при найменшому русі. Така річ довго не носитиметься. Шкіра пересушена та може рватися.
Важливий показник – стійкість фарбування шкіри. Можна п'ять-шість разів провести по поверхні шкіри (з дуже легким натиском) білим папером. На папері не слід залишатися слідів фарби.

Різні деталі куртки не повинні відрізнятися за кольором. Незначні зміни в фарбуванні шкіри допускаються, як і наявність невеликих цяток (сліди від укусів комах). Такі нюанси є додатковим підтвердженням натуральності шкіри та не вважаються дефектами.

Перевірте блискавку. Вони повинні мати вільний хід та не заїдати. Якщо в моделі передбачені внутрішні кишені на блискавках, перевірте їх. Зверніть увагу на підкладку виробу.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.