JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

markirovka meha

Ознаки якості хутряного виробу кожного з нас розуміють по-різному. Все залежить від того, для яких саме цілей ми купуємо ту чи іншу річ із хутра.
Якщо покупниця часто відвідує світські заходи і любить крокувати в ногу з часом, тоді для неї бажано, щоб модель відповідала модним тенденціям, була придумана відомим дизайнером, а також відрізнялася екстравагантністю та оригінальністю.

Для тих, хто вибирає річ для повсякденного носіння, будуть важливими, в першу чергу, показники її зносостійкості. Для інших визначальною ознакою якості хутряного виробу буде підтверджена маркуванням якість самого хутра та його вироблення, а також найменування країни-виробника.

Якщо ви виявили на підкладці своєї шуби один з нижченаведених написів, значить, перед вами дійсно якісне хутро, яке коштує своїх грошей.

Данія
"KOPENHAGEN FUR" - датське хутро вищої якості. Крім цього позначення Данія пропонує чотири додаткові ярлики:
"KOPENHAGEN PURPLE" - маркування хутра норки, шиншили, песця або лисиці найвищої якості (присвоюється лише 1% шкур);
"KOPENHAGEN PLATINUM", "KOPENHAGEN BURGUNDY", "KOPENHAGEN IVORY" - ярлики, що демонструють високу якість, але дещо нижчі, ніж "KOPENHAGEN PURPLE".

Канада
"NAFA MINK" - маркування для всіх кольорів норки, крім чорної.
"BLACK NAFA" - маркування чорної норки.
"NAFA FOX" - маркування сріблясто-чорної лисиці.

США
"AMERICAN LEGEND" - маркування норки всіх кольорів, окрім чорного.
"BLACKGLAMA" - маркування чорної норки.

Фінляндія
"SAGA FURS ROYAL" - хутро найвищої якості.

Росія
"RUSSIAN SABLE" - маркування дикого соболя найвищої якості.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.