JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

svoystva pushniny

Загалом у виробництві хутра використовують шкіри близько ста видів тварин, хутро яких має цінність на міжнародному ринку. Стійкість хутряних шкурок до зносу значною мірою залежить не тільки від породи та категорії, а й від їх обробки, наприклад, фарбовані вироби втрачають до 20% міцності. Стрижка ж, навпаки - збільшує зносостійкість хутра, оскільки стрижене хутро не сволочується. Зносостійкість стриженого хутряного виробу збільшується на 20-40%.

За ціновою ознакою хутра можна поділити на три категорії:

1. соболь, рись, чорна і срібляста лисиця, шиншила, видра, норка, куниця - найдорожча група хутра
2. білка, вихухоль, росомаха, червона лисиця, тхір - середня цінова група
3. Російська та китайська норка, кріт, заєць, кролик - найдешевша група хутр.

Коротко опишемо характеристики хутра деяких основних порід:

Лисиця

meh lisy

Пухнаста лисяча шуба була символом розкоші, коли в ній красувалися Марлен Дітріх, Мерилін Монро та Елізабет Тейлор. Але й досі це хутро цінується в усьому світі. Хутро лисиці має надзвичайно багату кольорову гаму. Дуже ефектно виглядають шуби із сріблясто-чорних лисиць ("silver fox"). Чим більше білих відтінків у хутрі, тим він дорожчий. Ще один хіт - лисиця-вогнівка ("gold fox") - вона найдорожча. Таке хутро має темно-руде забарвлення з сірими відтінками біля основи ворсу. Також високо цінується гібрид вогнівки та сріблястої лисиці - "хрестівка" ("gold cross fox"). Це хутро рудого кольору прикрашене темним хрестом або є чорним тлом з рудими боками. Вишукано виглядає платинова лисиця ("platinum") з білими волосками, які вінчають сірі кінчики. Таке хутро – у штучно виведених тварин. Усього різноманіття відтінків не перерахувати. Тут і бургундська лисиця ("Burgundy fox") з винними тонами, і сейшельська ("Seychelles fox") з охровим відливом, і "fawn light fox" - жовто-рожевого кольору. Найдорожчих лисиць із найпухнастішим і найкрасивішим хутром розводять у Норвегії та Фінляндії.

Норка

meh norki

Хутро норки - одне з самих хутряних хутр. Це напрочуд легке хутро, що відштовхує воду, колірний спектр від дуже темного до найсвітлішого. Нові технології в обробці хутра, такі як стрижка, щипка, лазерне нанесення малюнка та інші, роблять хутро норки найпопулярнішою хутряною сировиною для провідних модельєрів світу.
При дотриманні всіх інструкцій зі зберігання хутряних виробів чудові якості норкового хутра гарантуються на багато років.

Рись

meh rysi

Хутро рисі дуже гарне - воно переливається всіма відтінками помаранчевого, золотистого, бурого. Однак для пошиття дійсно цінних і нечувано дорогих шуб, порівнянних за ціною з вартістю спортивного автомобіля, використовують лише ніжне біле хутро з чорними плямами (вони розташовані на черевці тварини). Чим контрастніше чорні вкраплення, тим дорожче цінується хутро. Риськи шуби продають часом дорожче, ніж навіть соболи. Справа в тому, що розмір черевця - всього близько 8 см і на одну шубу потрібно кілька сотень таких шкірок. Інші частини йдуть на менш дорогі вироби. Шуби, повністю пошиті з "черев", - велика рідкість у бутіках. Найчастіше ці елітні шкірки використовують лише для обробки.
Основними постачальниками рисового хутра є США та Канада. Канадська рись цінується більше.

 Каракульча

meh karakulci

Так називають шкірки ненароджених ягнят каракульської породи. Саме вони дуже високо цінуються у всьому світі. Ягнята, що народилися (до п'яти днів від роду) теж мають хутро з красивими завитками, але воно коштує дешевше.
Каракульча служить для виготовлення ексклюзивних та модних речей. Принадність цього хутра в тому, що він на вигляд і на дотик нагадує оксамит. Матеріал не надто міцний, зате красивий та дорогий.
За кольором каракульча буває чорної, сіро-блакитної, бузкової, коричневої, платинової, золотистої та білої (найрідкіша). Це хутро надходить на ринки з Афганістану та Намібії. Африканську каракульчу прийнято називати свакара (swakara) – це абревіатура від South-West Africa Karakul.

Соболь

meh sobolja

У соболині шуби в минулі часи одягалися російські царі, а сьогодні - світові зірки та мільйонери.
За зносостійкістю хутро соболя - одне з найякісніших.
Найелітніші соболі водяться тільки в Росії.
Колірна гамма соболя досить велика - від темно-шоколадних тонів до світло-пісочних, золотистих, сріблястих. 

Шиншилла

meh shinshyly

Сьогодні хутро шиншили – одне з найдорожчих у світі, але так було не завжди. У XIX столітті набагато дорожче цінувалися шкірки бобра та куниці. Мода на шиншилу прийшла до Європи на початку XX століття. Причому попит на шиншилові шуби та манто був такий великий, що цих тварин практично повністю винищили. Зараз на світовому ринку пропонують вироби з шиншил, що розводяться (фермерських, або клітинних).
Унікальність хутра шиншили в тому, що з однієї волосяної цибулини виростає не одне волосся, а до 80! І на кожному кв. см хутра, як правило, налічується понад 25.000 волосків. Тому хутро шиншили дуже пухнасте, пружне і надзвичайно легке. Шуба, припустимо, із 300 шкірок, важить менше двох кілограмів. Колірна гама кожного шиншилового хутра відрізняється різноманітністю відтінків: шкірка ніби переливається від чорного до білого тону.
Шиншила - звірятко нервове, її хутро псується від стресів, наприклад від переляку. Розведення цих тварин – ціла наука. Шиншил вирощують у Данії, Америці, Канаді.

Горностай

meh gornostaja

Цей хижак із сімейства куньих дає світові воістину королівське хутро, яке протягом століть прикрашало шати монархів і фамільні герби аристократів. Його цінують за вишукану білизну та м'якість. Хоча міцним, носком та теплим його не назвеш - це краса заради краси.
Шляхетне горностаєве хутро - біле, іноді з чорними вкрапленнями (від хвостиків звірка). Але таким він буває лише взимку. Літня шкірка гірська - звичайного коричневого кольору і на аукціони не потрапляє.
Водиться горностай у Росії (від Арктики до низов'їв Дону) та Північній Америці. На фермах її не розводять. Російський горностай вважається найдорожчим: у нього велика за площею шкірка, а волосся пружне і багате.

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.