JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

kathestvo meha 2При оцінці якості хутра враховуються такі основні критерії:

• густота ворсу для цього виду хутра;
• блиск хутра;
• якість фарбування;
• міцність шкіряної тканини (на розтяг);
• наявність виражених дефектів.

Всі пункти важливі для визначення основного критерію, що турбує споживача - як довго і наскільки добре шуба, зшита з цього хутра, носитиметься.

Природно, що шуби схильні до зносу, який залежить не тільки від характеристик безпосередньо хутра, але і від інтенсивності шкарпетки і акуратності власника шуби, тому носіння певного виду хутра (в шкурах) може відрізнятися від терміну служби виробу.

Ми наводимо порівняльну таблицю зносостійкості найпоширеніших у Росії видів хутра. Зносостійкість чи носкість визначається балах, цю систему оцінки вперше запровадив видатний російський фахівець із вивчення хутра Петров П.П. Найбільше хутро – хутро річкової видри, йому присвоєно 100 балів.

Шкарпетка хутра значною мірою залежить від якості вироблення і хімікатів, що використовуються для цього. Кустарна виделка може занапастити навіть якісне спочатку хутро дуже швидко. І навпаки, застосування сучасних технологій обробки шкірок та використання якісної хімії йдуть хутро явно на користь.

Часто задається питання: «Чи правда, що фарбоване або тоноване хутро носиться гірше?». Відповідаємо, що сучасні технології обробки та фарбування хутра зробили крок так далеко, що ні фарбування, ні тонування практично не позначаються на носкощі.

Носіть одяг із натурального хутра із задоволенням, адже це не тільки тепло, це красиво. Це краса, подарована нам природою. Нехай натуральні шуби підкреслюють Вашу унікальність та Ваш шарм.

 

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.