JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

hranenie meha

Зберігання хутра у шафі
ЯКЩО шуба зберігається в шафі, вона повинна висіти на спеціальній вішалці з широкими плічками, інакше форма виробу може зіпсуватися. Зверху варто надіти тканинний, а краще хутряний чохол із каркасом (щоб матеріал чохла своїм тягарем не тиснув на шубу). Пластиковий чохол категорично не годиться: у ньому хутро просто згасне.

Перед початком сезону шубу виймають із чохла і провітрюють у темному приміщенні, що кондиціонується. Це дозволить хутру розправитися і позбутися застарілих запахів. До хімчистки варто вдаватися лише в крайніх випадках: хутряний виріб здатний витримати не більше шести хімчисток за своє життя.

Зберігання шуб у холодильнику
holodilnik dlja shubЗрозуміло, йдеться не про звичайний холодильник, а про спеціальну камеру з особливим мікрокліматом. Це найкраще місце для зберігання хутра, особливо влітку. Там створено оптимальні умови – вологість 40-50%, температура 6-8 градусів за Цельсієм, забезпечена постійна циркуляція повітряних потоків. Такі холодильники надають у розпорядження клієнтів фірми-виробники, які займаються продажем шуб, а також деякі хімчистки (Йдеться про вітчизняні шуби).

holodilnik dlja shubВороги хутра

Запахи
Хутро добре вбирає сторонні запахи, тому треба намагатися уникати перебування шуби в накурених приміщеннях. Якщо сприйняти шубу улюбленими духами, аромат буде триматися дуже довго. Проте фахівці не рекомендують цього робити: хімічний склад парфуму може зашкодити структурі хутра.

Волога
Надлишок вологи здатний зіпсувати хутряний виріб. Якщо, не дай боже, шуба потрапила під дощ, треба негайно струсити її, повісити на вішалку і просушити при кімнатній температурі (ні в якому разі не використовуючи фен і електричні сушарки!).

Світло
Тривале перебування на сонячному світлі може поступово призвести до пожовтіння та вигоряння хутра. Особливо бояться сонця сріблясте, чорне та білі хутра.

Тепло
Вміст хутра при температурі вище 20-25 градусів може призвести до його ряження. Волосся потьмяніє, а мездра (шкіряний тором тримається хутро), пересохне і стане ламкою.

Автомобільні поїздки не найкраще впливають на стан хутра. Наприклад, каракульча чи шиншила можуть через це зіпсуватися за один сезон. Довговорсове хутро (лисиця, соболь) теж постраждають: у місцях зіткнення з сидінням можуть з'явитися лисиці, грудки. А ось короткошерстої норки та будь-якого щипаного хутра перебування в салоні машини в принципі не загрожує неприємними наслідками.
Дуже шкідлива для хутра функція підігріву крісла. Під впливом тепла виріб може "сісти"", і процес цей незворотній. Найбільш безпечні для структури хутра шкіряні сидіння. А ось у велюрі постійно застрягатимуть волоски. Так що якщо оббивка в автомобілі не шкіряна, має сенс подбати про спеціальний гладкий чохл на крісла.
Загалом, хутряний одяг не терпить поїздок у громадському транспорті. Чищення хутряних виробів проводити лише у спеціалізованих хімчистках.

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.