JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

teresa tardia logo m

Одна з провідних компаній-виробників пальт в Італії.
Ім'я TERESA TARDIA стало синонімом мистецтва створення одягу, вишуканого смаку та італійських традицій. Висока якість є первинною та безперечною умовою, що визначає вибір стилістів компанії. Дизайн та виробництво кожного предмета здійснюється виключно в Італії, відповідно до найсуворіших критеріїв швейного мистецтва. Престижні тканини та матеріали, сучасні творчі рішення, безперервний та ретельний контроль якості – це високі стандарти бренду Teresa Tardia. Увага до деталей; стилістичні нововведення, чудовий дизайн, чудова якість тканин, оригінальне виконання виконуваних вручну робіт; Персоналізована вишивка – все це відмінні риси Teresa Tardia. Усі виробничі процеси здійснюються виключно в Італії, руками досвідчених майстрів, відповідно до традицій мануфактурного виробництва, що передаються з покоління в покоління та доведеними до досконалості багаторічним досвідом.

 

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.