JXTC Fashion Life - шаблон joomla Книги

violanti logo m

Violanti – один із найстаріших брендів італійської легкої промисловості. Компанія була заснована у 1948 році в промисловому районі Empoli. Сімейний бренд встиг здобути всесвітню популярність, представляючи раніше свою продукцію під ім'ям Visconf.
Сьогодні компанія Violanti випускає великий асортимент верхнього одягу. Це велика різноманітність стилів та моделей, в яких поєднуються інноваційні технології та модні тенденції. Violanti - це практичний та зручний крій, увага до якості матеріалів, використання новітніх розробок для створення зносостійкого, непромокаючого та довговічного одягу.

 

Наш мультибрендовий бутік у Києві пропонує модний одяг наймодніших колекцій торгових марок.: 

VIOLANTI, MANAKAS, BOTTEGA, RICHMOND, Botticelli, Braccialini, Avanti, Blumarine,  Buggati, VSP, John Galliano, MDF, , Ferrante, Sail Exp, ZANA, Tratto, Roberto Cavalli, Teresa Tardia, Vito Ponti, Atos Lombardini, Vespucci, Dolce Rebecca, Mazzi, ARMANI JEANS.

 

Компанія Alta Moda є єдиним власником торгової марки ALTA MODA на території України, свідоцтво №46006 24.11.2003. Відповідно до ч.5 ст. 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів та послуг", ст.157 Господарського кодексу України, ст. 495 Цивільного кодексу власник свідоцтва на торгову марку має ексклюзивне право забороняти, використовувати та надавати дозвіл на використання торгової марки в Україні.